Vés al contingut (premeu Retorn)

Equip de Direcció

El director té l’assistència d’un equip integrat, com a mínim, pel secretari, els subdirectors i la persona responsable de la gestió dels serveis administratius i econòmics de l’ETSAV
Director
El director de l'Escola Tècnica Superior d’Arquitectura del Vallès exerceix la representació del centre i les funcions de direcció i gestió ordinàries.

nom
telèfon correu electrònic
Victor Seguí (director) --- director@etsav.upc.edu

Membres de l’Equip de Direcció

nom
telèfon correu electrònic
Joan Ramon Blasco
(Sotsdirector  Cap d'Estudis)
--- cap.estudis@etsav.upc.edu
Roger Sauquet
(Sotsdirector de Cultura)
--- subdireccio.cultura@etsav.upc.edu
Pere Fuertes
(Sotsdirector Recerca i Qualitat Universitària)
--- subdireccio.qualitat@etsav.upc.edu
Adolf Sotoca
(Sotsdirector de Relacions Internacionals)
--- vicedean.internationals@etsav.upc.edu
 
Joan Lluís Zamora
(Comissionat Patronat)
--- comissionat.patronat@etsav.upc.edu
---
 
Eduard Bravo
(Secretari Acadèmic)
--- secretari@etsav.upc.edu
Mercè Aguilera
(Administradora)
--- administradora@etsav.upc.edu


Cap de l'Àrea de Suport Institucional

nom
telèfon correu electrònic
Montse Astals Aurell (93 40) 17861 montse.astals@etsav.upc.edu